Haber İncelemeleri

Konuya Yorum Atmayı Unutmayınız

Örnek Resim

Samsung Galaxy S20 İncelemesi

ön incelemesini sizlerle paylaştığımız Galaxy S20 Plus, sonunda test merkezimizdeki yerini aldı.
Önce kutusunu açtık ve şimdi de bu incelememizde Galaxy S20 Plus hakkında merak edilen pek çok bilgiyi sizlerle paylaşacağız. Ancak hemen söyleyelim: Bu incelememizden sonra da Galaxy S20+'ı kullanmaya devam edeceğiz ve 1 aylık süre sonunda Galaxy S20 Plus hakkındaki deneyimlerimizi, geçen süre boyunca kullanım notlarımızı ayrı bir makalede yine sizlerle paylaşacağız. Hatta bu sürenin sonunda, aslında bu incelemede aktaracaklarımızı detaylandıracak ve telefonun bizden aldığı nihai puanını da bir nevi belirlemiş olacağız diyebiliriz.
Şimdi vakit kaybetmeden Samsung'un yeni amiral serisinin ortanca modeli Galaxy S20 Plus'ı özellikleriyle tanıyalım.

SAMSUNG GALAXY S20 PLUS TASARIMI NASIL?


Galaxy S20 Plus, elbette "Plus" ibaresinden de belli olabileceği gibi büyük telefonlardan biri oluyor. Ancak o denli büyük bir telefon değil; telefonun boyutları hemen hemen daha önce incelediğimiz Galaxy S10+ çizgisinde. Bu anlamda tek elle kullanımı pek de zor değil.
Telefonun tam boyutları; 161 mm uzunluk, 73 mm genişlik ve 7.8 mm kalınlık şeklinde olurken, ağırlığı ise 186 gram.
Elimizde bulut mavisi, ancak Samsung'un deyimiyle Kozmik Mavi rengiyle bulunan telefonun ayrıca, Kozmik Siyah ve Kozmik Gri renkleri de bulunuyor. Ön yüzü gibi arka yüzeyi de cam malzemeden oluşan telefonun koruma seviyesi ise Gorilla Glass 6. Telefonun çevresi de alüminyum çerçeveden oluşuyor.

SAMSUNG GALAXY S20 PLUS KUTUSUNDA SİLİKON KILIF VAR MI?

Galaxy S20+'ın kutu içeriğinde herhangi bir silikon kılıf bulunmuyor. Ancak ekranda bir koruma bandının yer aldığı bilgisini de verelim.
Öte yandan Galaxy S20 Plus, tıpkı selefi gibi IP68 sertifikasına sahip bir model. Böylece suya karşı korumalı telefonlardan biri oluyor. 

YORUMLAR

Yeni Mesaj Oluştur

Uygunsuz Yorumlar, Yayınlanmayacaktır ! Düşünerek Yorumlarınızı Belirtiniz *


Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız