Oyun İncelemeleri

Konuya Yorum Atmayı Unutmayınız

Örnek Resim

Gamedec İçin Başlatılan Kickstarter Kampanyası 50.000 Dolar Hedefini Geçti

Anshar StudiosDisco Elysium‘un siberpunk versiyonuna çok benzeyen yaklaşan izometrik RPG Gamedec‘i finanse etmek için Kickstarter‘a gitti. Başlangıç olarak 50.000 Dolar olarak belirlenen kampanya’da hedef aşılarak 137.019 Dolara ulaşıldı.Gamedec, oyuncunun hem gerçek hem de sanal dünyayı kapsayan suçları çözen fütüristik bir dedektif rolünü üstlendiği izometrik bir araştırma RPG’dir. Çatışma eksikliği bazı oyuncuları uzaklaştırabilir, ancak Disco Elysium’un benzer bir yaklaşımla büyük bir başarı olduğunu kanıtlaması nedeniyle Gamedec’in şansından şüphe etmek için bir neden yoktur.

Anshar’ın belirlediği ilk finansman hedefi 50.000 dolar ve destekçilerin bu yazının yazılması sırasında 137.019 Dolar olması nedeniyle Kickstarter’daki rakamlar bu görüşü güçlendiriyor gibi görünüyor. Başka bir deyişle, Gamedec zaten finanse edildi ve şimdi streç hedefler oyun için daha fazla özellik ekleyecek.

Gerçek Dedektif modu, finanse edilecek ilk streç hedefti, ardından ek NPC etkileşimleri, karakter özelleştirmesi, Fransızca ve İspanyolca yerelleştirme ve özellikle ilginç bir özellik – Yedi: Gün Uzun Süreli temalı Virtualium izledi.
Virtualium burada sanal dünya ve en son kilit açma ile oyuncular Fool Teorisi tarafından RPG dünyasını tekrar ziyaret edecekler.

YORUMLAR

Yeni Mesaj Oluştur

Uygunsuz Yorumlar, Yayınlanmayacaktır ! Düşünerek Yorumlarınızı Belirtiniz *


Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız