Oyun İncelemeleri

Konuya Yorum Atmayı Unutmayınız

Örnek Resim

Stranded Deep Yarın PlayStation 4’de Yayınlanıyor

PlayStation kendi resmi bloğun’da yapmış olduğu duyuruda oyunun yarın itibariyle PlayStation 4 platformunda yayınlanacağını bildirdi. Blog’da “Yarın ilk kez Stranded Deep‘in PS4’e geldiğini duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” dedi.Bir oyuncu olarak, Pasifik Okyanusu’nda mahsur kalan bir uçak kazası kurbanı rolünü üstlenirsiniz. Hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağınız araçları, silahları ve barınağı yapmak için sarf malzemeleri ararken egzotik sualtı ve ada ortamlarını keşfedeceksiniz.  
Köpekbalıkları, dev kalamar ve diğer deniz canlılarına karşı çılgın karşılaşmalar yaşayacaksınız. Yaban domuzu, yılanlar ve diğer yerel tehditlerden kaynaklanan kara saldırılarına karşı savunma. Açlık, susuzluk ve maruz kalma unsurları cesaretlendirirken size karşı çalışacaktır. Kolay olmamalı ve olmayacak… ama hepsinden hayatta kalırsanız kaçabilirsiniz! Bu, oyuncuların daha önce yapamadıkları bir şey, bu yüzden ilk olun.
Blog yazısında “Kişisel bir notta, geçen gece onaylanmış bir PS4 yapısını oynamak için denetleyiciyi aldığımızda … gerçeküstü idi. Bu bizim tutku projemiz ve nihayet hayata geçen ilk konsol oyunumuz. Bu oyun üzerinde beş yılı aşkın bir süredir çalışıyoruz, daha önce başka sektörlerde işleri olan Avustralya, Brisbane’den birkaç adam ile birlikte insanların sevebileceği bir oyun yaptık” dedi.

İşbirliği yaptığımız önceki yayıncının kapanmasının ardından, sektör arkadaşlarının ve topluluğun desteğiyle birlikte kendimiz de yayınlayabilmemiz için konsol haklarını geri aldık. Başladığımız işi bitirmek inanılmaz, çılgın bir yolculuktu, diyor Beam Team geliştiricileri.

YORUMLAR

Yeni Mesaj Oluştur

Uygunsuz Yorumlar, Yayınlanmayacaktır ! Düşünerek Yorumlarınızı Belirtiniz *


Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız